"Працює на Держдеп": У "ДНР" тітку Пушиліна запідозрили в тому, що вона - "агент США"

До 2014-го року Олена Нікітіна встигла попрацювати у багатьох прозахідних культурних та благодійних організаціях.

Тітка Пушиліна - "агент Держдепа"? Фото: соцмережі.

Член НЗФ Євген Тинянський і телеграм-канал «Донецький Абориген» на своїх сторінках в соцмережі повідомляють, що тітка так званого «глави ДНР» Дениса Пушиліна, Олена Нікітіна, нібито багато років «працювала на ряд американських держдепівських структур (MSI, USAID та інших) і є іноземним агентом», передають Патріоти України.

Так, Тинянський пише, що у нього багато матеріалу з даного питання: «Многие помнят одну из первых инициатив Никитиной, а именно желание вернуть в вещательную сетку "ДНР" украинский парламентский телеканал РАДА.

В принципе, для многих было понятно, что эта дама - откровенный враг и кроме деструктива она ничего принести не может. Но, так получилось, что Пушилин был назначен главой "ДНР", а Никитина, как его тетя и фактически рулящая созданным под нее медиахолдингом (распилочный проект), обратно получила практически неограниченные возможности влиять на информационную повестку».

У свою чергу «Донецький Абориген» заявляє, що участь в організації опору на підконтрольній Україні території Нікітіної і Пушиліна нібито, «привели до такого нищівного розгрому всіх проросійських організацій і активістів, що завдяки їх роботі СБУ за кілька років зламало і розбило всі проросійські структури України».

На думку ресурсу, очевидні серйозні проблеми із витоками інформації в ОРДЛО.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...