
У п'ятницю, 9 липня, в районі села Сигнальне, розташованого за десяток кілометрів на південь від Донецька в Мар'їнському районі, у окупантів вибухнули склади артилерійських боєприпасів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.
Він звернув увагу на сепаратистські пабліки, в яких стверджується, що вибухи сталися через обстріли позицій бойовиків з боку українських військових. При цьому противник зазнав втрат убитими і пораненими.

У відповідь "Штірліц" зауважив, що ЗСУ суворо дотримуються мирних домовленостей і не відповідають за порушення бойовиками заходів безпеки. За його словами, на окупованій території працювала диверсійно-розвідувальна група з позивним "Бояришник", вона-то і спричинила вибухи на артскладах російських окупантів.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...