Працювала "Рапіра": Українські морпіхи влаштували потужну "бавовну" окупантам на Донеччині (відео)

Збройні сили України продовжують знищувати російських окупантів, очищаючи нашу землю від них. На Донеччині українські морпіхи влаштували потужну "бавовну" загарбникам, передають Патріоти України.

Відповідне відео показали Збройні Сили України. "Днями морпіхи-протитанкісти знищили терористів-загарбників в одному з тимчасово окупованих населених пунктів Донеччини", – йдеться в повідомленні.

На кадрах зафіксовано роботу розрахунку МТ-12 "Рапіра" під керівництвам 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

Наші захисники влучно відпрацювали по скупченню живої сили противника. Кількість ліквідованих загарбників ще дорозвідується.


"Ми самі організовано пішли": депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення. Відео"Ми самі організовано пішли": Депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення (відео)

четвер, 23 березень 2023, 15:30

На російському телебаченні несподівано прозвучала теза про те, що контрнаступальні операції Сил оборони України в Харківській і Херсонській областях були успішними, передають Патріоти України. Проте один із гостей пропагандистки Ольги Скабєєвої, депута...

В Росії горить Ярославський моторний завод - на ньому виготовляють деталі для військової техніки РФ

четвер, 23 березень 2023, 15:22

У Росії горить Ярославський моторний завод, розташований в місті Ярославль. З палаючої будівлі евакуювали людей. Про це пишуть засоби масової пропаганди РФ, передають Патріоти України. “Пожежа сталася на території Ярославського моторного заводу. Постра...