Працювали HIMARS: Бійці ЗСУ знищили систему ворога "Тюльпан" під Бахмутом (відео)

Під час боїв під Бахмутом українські військові знищили російську артилерійську систему "Тюльпан", яка причиняла багато клопоту нашим піхотинцям. Про це повідомили у Третій окремій штурмовій бригаді, передають Патріоти України.

«Аеророзвідка Третьої окремої штурмової бригади у взаємодії з тактичною групою „Адам“ виявили та завдали удару по російському 240-мм самохідному міномету під Бахмутом», — йдеться в повідомленні.

Як розповіли військові, така зброя ворога призначена для ураження найбільш укріплених фортифікацій, укриттів, командних пунктів та інших артзасобів. «Тепер один зі зразків — знешкоджено безповоротно», — констатували вони.

Нагадаємо, що українські військові часто використовують HIMARS для завдання ударів по ворожих позиці

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...