
Служба безпеки затримала та повідомила про підозру двом іноземцям, які планували здійснити серію прицільних ударів по штабу Сил оборони на Одещині. Про це повідомляє пресцентр СБУ, передають Патріоти України.
Зазначається, що ворожими поплічниками виявилися громадяни Південного Кавказу, які проживали в Одесі. Чоловіки розвідували місця базування українських військ, щоб зафіксувати їхні координати на Google-картах.
За даними правоохоронців, для отримання інформації про українських військових підозрювані використовували свої зв’язки серед місцевих жителів.
"Також фігуранти створили у місті громадську організацію, яка діяла під виглядом надання допомоги для легалізації іноземних громадян в Україні. При цьому насправді у стінах ГО іноземців намагалися завербувати до власної мережі інформаторів", - йдеться у повідомленні.
У пресцентрі додали, що після виконання ворожого завдання агенти сподівались влаштуватися до ФСБ.
Слідчі Служби безпеки повідомили обом фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років тюрми.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...