"Працювали наші "очі в небі" - квадрокоптери і безпілотники": Волонтер показав потужний удар ЗСУ по терористах на Донбасі (відео)

Бойова група К-2 з 54-ї бригади повністю знищила командний пункт бойовиків у Луганській області. У цій операції окупанти втратили шестеро людей, ще четверо отримали поранення. Про це заявив волонтер Юрій Мисягін у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Він розповів, що за цим командним пунктом бойовиків, розташованим на околиці покинутого невеликого селища, довго і таємно спостерігали. Військові збирали інформацію та намагалися все зробити дуже акуратно і за можливості не виявити себе.
"Працювали наші "очі в небі" - квадрокоптери і безпілотники. Працювала розвідка. Працювали спостерігачі на позиціях. Інформація збиралася, накопичувалася і добре аналізувалася", - написав Мисягін.
За його словами, військові чекали моменту, коли на командному пункті одночасно буде велика кількість людей, - "а потім настав час "X" і операція почалася".

Українські військові підняли квадрокоптери для точного коригування вогню. "Кілька хвилин, і від командного пункту нічого не залишилося", - розповів волонтер.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...