Працював деканом у виші: Зеленський призначив нового голову Полтавської ОДА

12 листопада президент України Володимир Зеленський призначив 36-річного Олега Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації. Відповідний указ з'явився на сайті Офісу президента, передають Патріоти України.

Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року в Харкові. Він - юрист, підприємець, декан Харківського національного університету внутрішніх справ.

Новий глава Полтавської ОДА - власник ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв і партнери". Він також є співзасновником кількох компаній, серед яких: ТОВ "Віката", ТОВ "Сібоней сервіс", адвокатське об'єднання "Раскосов Лойес Груп".

У Олега Сінєгубова є 4 квартири в Харкові і одна - в Києві. Її він купив рік тому. Чоловік також володіє автомобілем Merсedes Benz 2011 випуску.

Олег Синєгубов захистив дисертаційне дослідження на здобуття ступеня кандидата юридичних наук за темою "Цивільно-правовий захист честі, гідності та ділової репутації працівників міліції".

З липня 2004 року по травень 2005 року Синєгубов - слідчий слідчого відділення УМВС України на Південній залізниці. З травня 2005 по грудень 2007 року - ад'юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ. З січня 2008 року по липень 2008 року - слідчий слідчого відділення ЛВ станція "Основа" УМВС України на Південній залізниці. З серпня 2008 по березень 2009 року - старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права, економіки та соціології ХНУВС. З березня 2009 року по липень 2011 року - доцент тієї ж кафедри. З липня 2011 року по листопад 2015 року - заступник декана з навчально-методичної роботи ННІ права та масових комунікацій ХНУВС.

Цікаво, що в 2017 році він уже претендував на посаду голови Полтавської ОДА. Новий голова Полтавської ОДА одружений. Його дружина Анна Журавльова - співробітниця кафедри Харківського національного медуніверситету. У жінки у власності квартира в Харкові і Porsche Cayenne 2010 року.

"Газ в Европе, а Уфа в ж*пе": Росіяни вийшли на протести через... відсутність гарячої води та опалення (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:52

Жителі російського міста Уфа, які вже два місяці без газу та теплої води, вийшли на протест із табличками. Росіяни бідкаються, що поки влада розповідає про "замерзаючу Європу", замерзають насправді вони. Про це пише російський телеграм-канал "7Х7. Гори...

СБУ викрила жителя Харківщини, який постачав запчастини для російського флоту (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:29

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Харківської області, який постачав у Росію деталі для підводних човнів російського флоту, попри заборону Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомили у Службі безпеки України, пере...