Працював деканом у виші: Зеленський призначив нового голову Полтавської ОДА

12 листопада президент України Володимир Зеленський призначив 36-річного Олега Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації. Відповідний указ з'явився на сайті Офісу президента, передають Патріоти України.

Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року в Харкові. Він - юрист, підприємець, декан Харківського національного університету внутрішніх справ.

Новий глава Полтавської ОДА - власник ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв і партнери". Він також є співзасновником кількох компаній, серед яких: ТОВ "Віката", ТОВ "Сібоней сервіс", адвокатське об'єднання "Раскосов Лойес Груп".

У Олега Сінєгубова є 4 квартири в Харкові і одна - в Києві. Її він купив рік тому. Чоловік також володіє автомобілем Merсedes Benz 2011 випуску.

Олег Синєгубов захистив дисертаційне дослідження на здобуття ступеня кандидата юридичних наук за темою "Цивільно-правовий захист честі, гідності та ділової репутації працівників міліції".

З липня 2004 року по травень 2005 року Синєгубов - слідчий слідчого відділення УМВС України на Південній залізниці. З травня 2005 по грудень 2007 року - ад'юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ. З січня 2008 року по липень 2008 року - слідчий слідчого відділення ЛВ станція "Основа" УМВС України на Південній залізниці. З серпня 2008 по березень 2009 року - старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права, економіки та соціології ХНУВС. З березня 2009 року по липень 2011 року - доцент тієї ж кафедри. З липня 2011 року по листопад 2015 року - заступник декана з навчально-методичної роботи ННІ права та масових комунікацій ХНУВС.

Цікаво, що в 2017 році він уже претендував на посаду голови Полтавської ОДА. Новий голова Полтавської ОДА одружений. Його дружина Анна Журавльова - співробітниця кафедри Харківського національного медуніверситету. У жінки у власності квартира в Харкові і Porsche Cayenne 2010 року.

Хіти тижня. "Ну не по-пацанськи це...": Колишній розвідник розповів про хворобу Ху*ла (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 4:00

Однокурсник президента Росії заявив, що Путін хворий, але не хоче показувати цього на публіці. "Це, напевно, єдиний лідер сучасний, та я і в минулому не пригадаю, який тягав за собою особистий туалет", – повідомив співрозмовник журналіста. Швець сказав...

Хіти тижня. "​В Офисе президента сейчас наверняка нервно ищут объяснение тому, почему Зеленский в своем обращении по поводу Дня Конституции сказал про 25, а не про 27 регионов", - блогер

понеділок, 6 липень 2020, 3:00

"В Офисе президента сейчас наверняка нервно ищут объяснение тому, почему Владимир Зеленский в своем обращении по поводу Дня Конституции сказал про 25, а не про 27 регионов. Наверняка, скажут, что он исходил из логики называть регионы, имея ввиду образо...