
Куп'янська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 44-річного власника АЗС у Куп'янську, який допомагав російським окупантам. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установило слідство, чоловік безкоштовно давав окупантам паливо для заправки військової техніки з кінця квітня. Робив він це добровільно. Крім того, власник АЗС наказав підлеглим безкоштовно заправляти службові автомобілі загарбників.
"За "самовіддану" роботу окупанти віддячили пособнику та видали йому "патент на торговую деятельность, сферу общественного питания, сферы обслуживания населения", специфікація: "розничная торговля топливом", — розповіли в прокуратурі.
Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Судитимуть його заочно у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...