
Куп'янська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 44-річного власника АЗС у Куп'янську, який допомагав російським окупантам. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установило слідство, чоловік безкоштовно давав окупантам паливо для заправки військової техніки з кінця квітня. Робив він це добровільно. Крім того, власник АЗС наказав підлеглим безкоштовно заправляти службові автомобілі загарбників.
"За "самовіддану" роботу окупанти віддячили пособнику та видали йому "патент на торговую деятельность, сферу общественного питания, сферы обслуживания населения", специфікація: "розничная торговля топливом", — розповіли в прокуратурі.
Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Судитимуть його заочно у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...