
Куп'янська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 44-річного власника АЗС у Куп'янську, який допомагав російським окупантам. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установило слідство, чоловік безкоштовно давав окупантам паливо для заправки військової техніки з кінця квітня. Робив він це добровільно. Крім того, власник АЗС наказав підлеглим безкоштовно заправляти службові автомобілі загарбників.
"За "самовіддану" роботу окупанти віддячили пособнику та видали йому "патент на торговую деятельность, сферу общественного питания, сферы обслуживания населения", специфікація: "розничная торговля топливом", — розповіли в прокуратурі.
Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Судитимуть його заочно у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...