
У російському Міністерстві оборони заявили, що співробітників підприємств ОПК нібито змушують відновлювати пошкоджену українську військову техніку. Тому, на думку держави-агресорки, ці підприємства потрібно знищити. Про це повідомляють Патріоти України із посилання на "РИА Новости".
"У рамках виконання завдання щодо демілітаризації України російські збройні сили здійснюватимуть високоточною зброєю ураження українських підприємств оборонно-промислового комплексу", – заявили у МО Росії.
У головному військовому міністерстві держави-агресорки також лицемірно звернулися до працівників українських підприємств. Їх закликали не залишатися на робочих місцях, щоб зберегти собі життя. Нагадаємо, кількома днями раніше російські військові в Житомирі вгатили по бронетанковому заводу. Відомо про поранених містян.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...