"Правовий вихід неможливий": У Зеленського відреагували на заяву Венеціанської комісії щодо КСУ

За словами Федора Веніславського, зараз шукати виключно легітимне та конституційне рішення, яке дозволить вийти з конституційної кризи, навряд чи вийде.

Припинення повноважень суддів Конституційного суду є єдиними можливим виходом з ситуації, що склалася. Ініціативу президента Володимира Зеленського потрібно підтримати, попри заяву Венеціанської комісії та Групи держав проти корупції. Таку заяву зробив представник президента в КСУ Федір Веніславський в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що КСУ своїм рішенням фактично перекреслив свою легітимність. Навряд цей склад КСУ може адекватно реагувати на оцінку тих законів, які йому ініційовані. Тому я вважаю, що законопроект абсолютно адекватний", - наголосив він.

За словами Веніславського, зараз шукати виключно легітимне та конституційне рішення, яке дозволить вийти з конституційної кризи, навряд чи вийде. "Треба розуміти, що в даній ситуації чисто правового виходу складно знайти. Має бути політично-правове рішення. Саме таке рішення на засіданні РНБО запропонував президент, тобто законопроект, який внесено до ВР. А Рада має ухвалити відповідне рішення", - додав представник Зеленського.

"Воры вне закона. Как СНБО устроило "ликвидацию" 668 уголовным авторитетам, - журналіст

п’ятниця, 14 травень 2021, 20:28

"СНБО после месячного перерыва собрался на заседание и ввел новый пакет санкций. Самая крупная группа, которая под них попала - это воры в законе и криминальные авторитеты. Им заблокировали все активы в Украине и запретили въезжать в страну. При этом ...

Справа про держзраду Медведчука і реакція Путіна: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 14 травень 2021, 20:24

В ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна" 14 травня обговорять справу проти голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука про державну зраду, можливу реакцію президента РФ Володимира Путіна на підозри п...