"Правильний хід, чекаємо наступних": Окупанти продали свою бронетехніку ЗСУ (відео)

Російські військові, ймовірно, здалися в полон ЗСУ разом зі своїм бронетранспортером і цей момент був зафіксований на відео. За іншими даними, окупанти вирішили продати свою техніку українській стороні. Відповідними кадрами в Мережі поділився блогер під ніком IgorGirkin, передають Патріоти України.

"Здавання в полон разом із БМП. Правильний хід, чекаємо наступних", – йдеться у підписі до відео.

Так, на опублікованому ролику видно, як російські військові наближаються на бронетехніці до українських захисників. При цьому окупанти вивісили білий прапор. Загарбники вийшли з БТРа та на виконання вказівок ЗСУ полягали на землю.

Зауважимо, що водночас очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім поширив це ж відео з Telegram-каналу "Николаевский Ванек". У дописі до нього вказано: "Ми купили БМП-2. Подробиці завтра".


Ракети і дрони спрацювали вдало і дружно: Генштаб ЗСУ назвав уражені за ніч ворожі цілі

субота, 27 червень 2026, 13:40

Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...

Українські дрони ефективніше проривають ППО ворога: У WSJ розкрили причину

субота, 27 червень 2026, 12:30

Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...