Представник Білорусі в ООН розповів, як просувається розміщення ядерної зброї на їхній території

У Білорусі поки що не розмістили тактичну ядерну зброю, яку планує надати Російська Федерація. Наразі жодних практичних кроків для цього зроблено не було, передають Патріоти України.

"Це оголошення про розміщення тактичної ядерної зброї в Республіці Білорусь – насамперед це просто заява. Нічого в практичному сенсі не було зроблено щодо цього", — сказав заявив постійний представник Білорусі в ООН Валентин Рибаков під час дебатів в ООН.

За словами Рибакова, якщо будь-яке рішення у цій сфері буде ухвалено, це буде "рішення уряду Білорусі, а не будь-якої іншої держави".

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...