Представник президента Зеленського у Верховній Раді анонсував "сюрпризи" для нардепів

Президент Володимир Зеленський буде вносити у Верховну Раду законопроекти, що передбачають відповідальність за «кнопкодавство» та депутатські прогули. Про це на брифінгу заявив представник президента в парламенті Руслан Стефанчук, зазначають Патріоти України.

«До речі, один з проектів, які ми будемо вносити, питання відповідальності за «кнопкодавство», питання відповідальності за депутатські прогули, питання відповідальності за те, коли депутат голосує і має конфлікт інтересів щодо законопроекту, за який він голосує», – повідомив він.

Стефанчук зазначив, що «наша мета привести європейські норми парламентаризму в Україну, якщо цього не буде, то ми і далі будемо жити на підставі якихось незрозумілих домовленостей, підкилимних».

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

Російський ведмідь отримав важкий удар, але ще має достатньо сил для ескалації, - прем'єр-міністр Польщі

неділя, 25 вересень 2022, 23:29

Прем'єр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що оголошення мобілізації в РФ свідчить про кризу в країні, але Росія ще має сили для ескалації війни. Про це він заявив у своєму подкасті, передають Патріоти України. "Звернення Путіна з оголошенням про мобілі...