Представник президента Зеленського у Верховній Раді анонсував "сюрпризи" для нардепів

Президент Володимир Зеленський буде вносити у Верховну Раду законопроекти, що передбачають відповідальність за «кнопкодавство» та депутатські прогули. Про це на брифінгу заявив представник президента в парламенті Руслан Стефанчук, зазначають Патріоти України.

«До речі, один з проектів, які ми будемо вносити, питання відповідальності за «кнопкодавство», питання відповідальності за депутатські прогули, питання відповідальності за те, коли депутат голосує і має конфлікт інтересів щодо законопроекту, за який він голосує», – повідомив він.

Стефанчук зазначив, що «наша мета привести європейські норми парламентаризму в Україну, якщо цього не буде, то ми і далі будемо жити на підставі якихось незрозумілих домовленостей, підкилимних».

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...