Представники РДК та легіону "Свобода Росії" все ще перебувають у Бєлгородській області, - українська розвідка

Представники добровольчих підрозділів "Російський добровольчий корпус" (РДК) та легіону "Свобода Росії" все ще перебувають на території Росії у Бєлгородській області. Про це повідомив офіційний представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти України.

Він заявив, що російські добровольці прагнуть звільнити Білгородську область та всю Росію від диктаторського режиму Володимира Путіна. "Так, відомо, є представники РДК і легіону "Свобода Росії", є представники руху опору, який насправді розгортається... Так, такі люди залишаються на території, яка називається поки що "Російська Федерація", і їхня географія поширюється, і їхня кількість збільшується", - зазначив Юсов.

Крім того, представник ГУР зазначив, що в подальшому назви земель та їх статуси можуть змінюватися. "Юридичні та політичні назви територій можуть змінюватися. Територія, яка наразі називається "Російська Федерація" - в неї входять історично різні землі, які в різні етапи по-різному називались. Тому сьогодні назва така. Далі будемо бачити", — підсумував представник ГУР.

У Туреччині стали відомі перші результати виборів

неділя, 28 травень 2023, 20:15

Сьогодні, 28 травня, у Туреччині відбувся другий тур президентських виборів. Вибочі дільниці закрились рівно о 17.00 за місцевим часом. Виборці обирали поміж двох кандидатів – чинним президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом та лідером опозиції Кемалем Ки...

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...