Представники "Росатома" на ЗАЕС привласнюють зарплати українського персоналу, - ГУР Міноборони

Представники російської корпорації "Росатом" "відмивають" гроші, які виділяються на здійснення управління ЗАЕС - для цього вони оформлюють фіктивні фінансові документи (корпоративні картки) на ім’я персоналу ЗАЕС, які мають громадянство України. Про це заявляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Наголошується, що реальна фінансова звітність не оформлюється і не подається. "Тобто, гроші, які призначались для оплати роботи персоналу станції, привласнюються окупаційною адміністрацією та співробітниками "Росатому".

Наразі на ЗАЕС залишається близько 500 окупантів, 200 з яких - це так звані "кадирівці" з батальйону "Ахмат". Їхнє головне завдання – залякування персоналу та схиляння до співпраці з окупантами", - підкреслюють в розвідці.

У промисловій зоні станції виявлено близько 300 мін, які залишили по собі підрозділи окупантів, коли залишали станцію. "Про це було повідомлено так звану "поліцію" Енергодару.

Співробітники ФСб, які прибули на місце подій, розповсюдили інформацію, що це начебто "тайники диверсійних підрозділів ЗСУ", - додали в розвідці.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...