Представники ЗСУ і Пентагону обговорили стратегію розвитку повітряних сил України

Документ оборонного планування на довгострокову перспективу в ПС розробляється вперше.

24 січня ц.р. у Вінниці, представники Командування Повітряних сил Збройних сил України та делегації США обговорили питання Стратегії розвитку Повітряних сил та які виклики постануть перед військовими у найближчі 15 років, передають Патріоти України з посиланням на АрміяInform.

За словами начальника штабу Командування ПС ЗСУ полковника Артема Антонова, розробка Стратегії – непростий процес, який триває вже близько року. Він додав, що документ оборонного планування на довгострокову перспективу в ПС розробляється вперше.

«Нині ми виходимо на фінішну пряму. Вже готовий цілісний документ, у якому відображене наше бачення цільової моделі Повітряних сил до 2035 року, та шляхи, якими ми плануємо досягати поставлених цілей», – заявив офіцер.

Антонов також повідомив, що одним із ключових завдань згідно зі Стратегією є набуття взаємосумісності бойової авіації України та країн-членів НАТО.

Найбільш проблемними питаннями залишається переозброєння, яке вимагає значних фінансових ресурсів.

Зазначається, що Стратегію розвитку Повітряних сил ЗС України планується представити на широкий загал весною 2020 року.

З архіву ПУ. Замок за 150 млн: Розкішний маєток Тимошенко показали у мережі (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 10:00

Лідерка “Батьківщини” володіє “хатинкою” площею 588 кв. метрів. Величезний особняк Юлії Тимошенко у селі Козин, який знаходиться у котеджному містечку “Срібна затока”, став відомим суспільству завдяки роботі журналістів у грудні 2019 року, передають Па...

Втратив дружину і дитину в переддень Різдва: Маловідомі факти про Джо Байдена (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 9:56

Через декілька днів відбудеться інавгурація обраного президента США Джо Байдена і він стане повноправним керівником великої держави. Його ім'я вже відоме світовому політикуму - Байден 36 років провів в Сенаті і вісім років був віце-президентом в адміні...