Представники ЗСУ і Пентагону обговорили стратегію розвитку повітряних сил України

Документ оборонного планування на довгострокову перспективу в ПС розробляється вперше.

24 січня ц.р. у Вінниці, представники Командування Повітряних сил Збройних сил України та делегації США обговорили питання Стратегії розвитку Повітряних сил та які виклики постануть перед військовими у найближчі 15 років, передають Патріоти України з посиланням на АрміяInform.

За словами начальника штабу Командування ПС ЗСУ полковника Артема Антонова, розробка Стратегії – непростий процес, який триває вже близько року. Він додав, що документ оборонного планування на довгострокову перспективу в ПС розробляється вперше.

«Нині ми виходимо на фінішну пряму. Вже готовий цілісний документ, у якому відображене наше бачення цільової моделі Повітряних сил до 2035 року, та шляхи, якими ми плануємо досягати поставлених цілей», – заявив офіцер.

Антонов також повідомив, що одним із ключових завдань згідно зі Стратегією є набуття взаємосумісності бойової авіації України та країн-членів НАТО.

Найбільш проблемними питаннями залишається переозброєння, яке вимагає значних фінансових ресурсів.

Зазначається, що Стратегію розвитку Повітряних сил ЗС України планується представити на широкий загал весною 2020 року.

Хіти тижня. Зеленського принизили. Його конфлікт із Коломойським неминучий, - Портников

понеділок, 17 лютий 2020, 17:00

Соратники, коли приходять до влади, завжди не можуть поділити владний пиріг. Конфлікт між президетом Володимиром Зеленським та олігархом Ігорем Коломойським неминучий. Про це сказав публіцист Віталій Портников, передають Патріоти України. "Не думаю, що...

Скільки українців вважають Росію державою-агресором: Соціологи оприлюднили цікаві дані

понеділок, 17 лютий 2020, 16:53

На даний час 54,4% українців розглядають Росію як державу-агресора, що загрожує існуванню України як держави, і з якою не слід підтримувати жодних стосунків. Про це свідчать результати соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведе...