Представили як "радника голови МНС Росії": РФ відправила до Туреччини "рятувальників" на чолі з воєнним злочинцем (фото)

Росія відправила до Туреччини "для допомоги" у ліквідації наслідків руйнівного землетрусу соратника Кадирова і воєнного злочинця Даниїла Мартинова. Кадри з Мартиновим, якого представили як "радника голови МНС Росії", з'явилися у росЗМІ, передають Патріоти України.

На "24 каналі" припустили, що справжнє завдання Мартинова – вбивство когось із чеченських лідерів, які отримали притулок у Туреччині, або "полювання" за деякими місцевими посадовцями, які впливають на підтримку України.

Також видання припускає, що загін "рятувальників" Росії під керівництвом Мартинова може здійснити у Туреччині диверсії.

Хто такий Даниїл Мартинов

Влітку 2022 року СБУ оголосила, що Рамзан Кадиров та двоє його підлеглих – Даниїл Мартинов та Хусейн Межидов – винні у воєнних злочинах.

© СБУ

За інформацією правоохоронців, 5 березня Мартинов особисто керував захопленням Бородянського психоневрологічного інтернату із геріартричним відділенням. За його наказом було взято у заручники понад 500 цивільних: пацієнти та персонал диспансеру, місцеві жителі. Підходи до інтернату замінували, а будівля стала вогневою позицією російських військових.

Даниїл Мартинов — колишній співробітник спецгрупи ФСБ "Альфа", який від 2013 року працює помічником скандального голови Чечні по силовому блоку.

"Ну що, недорогі сусіди, як вам блекаут у Курську та області? Виявляється, в цю гру можна грати удвох - і тепер саме так і буде", - Сазонов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:44

"Ну що, недорогі сусіди. Як вам блекаут у Курську та області? Так, в цю гру можна грати удвох. І тепер буде саме так. Відповідь чекати довго не доведеться. Росіяни знову погрожують обстрілами енергетичної інфраструктуру України? Добре. Служба Безпеки в...

Путін влаштував чиновнику "допит", намагаючись видавити з нього слово "бандерівці" (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін настільки збожеволів на так званих бандерівцях, що, схоже, не може прожити без їхньої згадки жодного дня. Так, під час наради він влаштував справжній допит, аби лише почути це заповітне слово, передають Патріоти Укр...