Прекрасно розуміють, що на весну їм уже стріляти нічим: Світан пояснив, чому росіяни звернулися вже до Північної Кореї

Гірше, ніж зараз не буде, це точно на сто відсотків. Чому росіяни навіть звернулися вже до Північної Кореї і готові передати деякі ракетні технології корейцям? Корейцям саме ці технології й потрібні, передають Патріоти України.

У них не виходять ракети, як би вони там не старалися, а деяких моментів, пов’язаних із ракетними технологіями, у них просто немає і виробити вони їх не можуть. Це те, що може більш-менш зробити Росія. Ось Північній Кореї потрібні саме ці технології. А це означає, що головний біль має з’явитися в американців, пише у своэму блозы на NV.ua військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан.

З цього питання, думаю, зараз США увімкнуть певні механізми, щоб сама угода не відбулася або була загальмована по максимальному. Щоб Північна Корея жодних технологій не отримала. Причому санкції будуть накладатися і на Росію, і на Північну Корею. Тобто тут ще не все так райдужно для Північної Кореї і для Росії, зараз вони тільки на початку певних моментів.

А от що це означає для нас, чому росіяни звернули до Північної Кореї. Річ у тім, що вони можуть виробляти снарядів приблизно близько 7 тис. снарядів на добу, це плюс-мінус 2 млн снарядів на рік. І ось цих відстрілюють вони в районі 15 тис. снарядів на добу. Тобто, у них попереду — вихід на роботу з коліс — до 7 тис. снарядів вони повинні будуть опуститися. А це для ширини фронту в 1,200 км дуже велика проблема. Навіть не те що наступати — оборонятися практично нічим буде росіянам. Якщо вони звідкись не отримають додаткових снарядів, то їм доведеться зменшувати ширину фронту рази в два, це як мінімум. Тобто йти із Запорізького і Херсонського напрямку. Навіть із Луганського по деяких позиціях відходити для того, щоб зменшити ширину фронту. Збільшити виробництво снарядів вони не можуть. У них немає верстатів. До речі, якраз ось верстати з виробництва снарядів, це теж предмет переговорів — щоб Північна Корея самі верстати передала росіянам, щоб вони могли десь якісь лінії добудувати або паралельно відбудувати.

Гірше, ніж зараз не буде, це точно на сто відсотків

Що корейці можуть передати росіянам? Ну десь ось до двох мільйонів снарядів. Тобто, річний обсяг виробництва снарядів. Те, що снаряди браковані або не тієї якості - це невелика проблема. Річ у тім, що наряд сам по собі - це просто болванка з детонатором всередині. А вистрілюють снаряд порохи. От порохи можна замінити і врешті-решт виконувати такі завдання. Бо для них це не проблема, навіть якщо половина снарядів якась проблемна. Кожен другий снаряд точно буде відстріляний. Тому з цієї точки зору сподіватися на погану якість не потрібно нам. А відновлювати запас снарядів КНДР будуть китайці.

У Північної Кореї є три модифікації боєприпасів за виробниками. Це старі радянські боєприпаси, які лежать уже років 30−50. Це вироблені в самій Північній Кореї і китайські боєприпаси. Причому передавати росіянам можуть старі радянські боєприпаси, свої вироблені, а відновлювати склади якраз за рахунок китайських боєприпасів. Ось Китай братиме участь у постачанні боєприпасів. Китайці так само свого часу відновили кількість боєприпасів, які передавалися Іраном Росії. Тобто Іран передав понад 300 тисяч боєприпасів минулого року росіянам, а китайці їм відновили цю кількість. Ось так Китай, прикриваючись як віялом, з цих прокладок — то Білоруссю, то Іраном, то Північною Кореєю, бере участь у війні проти України.

Усе це свідчить про те, що росіяни прекрасно розуміють, що на весну їм уже стріляти нічим. Ось усе те, що зараз відбувається з Північною Кореєю, це все якраз під весну. Вони ось уже планують саме такого роду дії. За зиму, природно, інтенсивність боїв буде знижуватися. Тобто вони можуть навіть впасти на власне виробництво, на роботу з коліс — на ті самі 7000 боєприпасів на добу, можливо, десь скоротивши фронт, ще раз повторюся, Запорізький, Херсонський напрямок. З весни їм доведеться десь добирати ці боєприпаси. Ось весь цей потік із Північної Кореї якраз на весну, можливо, і планується.

Зараз усі вже планують військову кампанію 2024 року, і ось росіяни зокрема. Найцікавіше, що вони її планують занадто показово в інформаційному полі. Таке враження, що вони занадто її бояться. Бо якби щось планували, то так би не світилися. А так вони більше ідеологічний якийсь ефект створюють. Це вже можна буде використати як одну з відмазок відходу із Запорізького і Херсонського напрямків. Тобто — нестача боєприпасів. Але реально це, найімовірніше, такий виверт — вони спробують знову лякати світову спільноту зв’язком із Північною Кореєю. А це означає ще один кийок. Ось останнім часом росіяни лякають наших західних союзників, зокрема США, механізмами розширення зв’язків у Північній Кореї. Це має на увазі, що розширення зв’язків веде до того, що північнокорейці щось отримуватимуть від росіян — технології або ядерні, або ті ж ракетні.

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...