Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечку Беїле Тушнад, передають Патріоти України.

Скаргу на виступ Орбана подав заступник глави Національної ліберальної партії Румунії Александру Мурару. Він зазначив, що, оскільки угорський прем’єр перебував у Беїле Тушнад з приватним візитом, а не як глава держави, на нього не поширюється дипломатичний імунітет.

Мурару стверджує, що слова Орбана про недопустимість "змішування рас" "насправді підбурюють до соціального експерименту – євгеніки, яка стала основою ексклюзії, переслідувань і злочинів ХХ століття".

У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

неділя, 25 вересень 2022, 15:15

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, пові...

ЗСУ відбили ще два села на Сході, але наступ на на Харківщині сповільнюють дощі, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 15:00

Українські збройні сили відбили у росіян села Гряниківка та Горобівка біля Дворічної. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW), з посиланнями на повідомлення російських військових блогерів. Експерти стверджують, що ЗСУ просуваються далі ...