Прем'єр Великої Британії Джонсон обіцяє знищити російську економіку

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що сьогодні стали реальними всі найгірші побоювання, а всі попередження про вторгнення РФ в Україну виявилися трагічно точними. Він обіцяє, що вже сьогодні проти Росії запровадять масштабні санкції, котрі зупинять економіку РФ, передають Патріоти України.

У спеціальному зверненні до нації Великої Британії Борис Джонсон зазначив, що президент РФ Володимир Путін розпочав війну в Європі, напавши на мирну та дружню країну без жодного приводу. За його словами, російські війська атакують мирне населення України, а вторгнення іде з декількох напрямків — суходолом, повітрям та морем. Джонсон зауважив, що йдеться не про “якусь далеку країну, яку ніхто не знає”.

Джонсон також звернувся до українців, наголосивши, що Велика Британія молиться за Україну та її громадян.

“Я не вірю, що російський диктатор підпорядкує собі національне почуття українців”, – додав Джонсон.

Він зазначив, що Україна, яка є другою за величиною країною Європи, десятки років жила спокійно, насолоджуючись свободою та демократією. Тому не можна допустити, щоб зараз ця свобода була знищена. Як наголосив британський прем’єр, вони “не можуть і не будуть відводити погляд” від ситуації в Україні.

Політик нагадав, що Велика Британія була однією з перших країн у Європі, яка допомогла Україні з озброєнням і, обіцяє Джонсон, найближчими днями його країна зробить ще більше.

“Сьогодні ми разом із нашими союзниками погодимо масштабний пакет економічних санкцій, які зупинять російську економіку”, – наголосив Борис Джонсон.

Він зауважив, що Європі потрібно колективно відмовитися від енергозалежності від Росії, адже саме нафта та газ дали Путіну контроль над Європейським континентом. Джонсон наголосив, що “огидна та варварська авантюра Путіна” обов’язково повинна закінчитись невдачею.

Велика Британія заморожує активи російського банку "ВТБ", а також запроваджує санкції проти авіаперевізника "Аерофлот" та забороняє експорт високотехнологічної продукції до Росії.

Ми намагалися зробити все для миру. Але тепер ми бачимо: Путін – кровожерливий тиран, який завжди хотів напасти на сусідів. Ми запроваджуємо найбільші санкції, які бачила Росія”, – сказав Джонсон.

Він наголосив, що у Великій Британії продовжать крок за кроком витискати Росію з глобальної економіки. Також зауважив, що в такий спосіб Росія позбавляється доступу до клінингу платежів через Сполучене Королівство, додавши, що сподівається, що США застосують подібні заходи.

Ми заборонимо експорт у РФ всіх високотехнологічних речей: електроніка, телекомунікація, аерокосмічна галузь. Уряд буде законодавчо готовий до цього наступного тижня”, – констатував Джонсон.

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...