
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Укрзалізницю віддадуть в управління німецької компанії Deutsche Bahn на 10 років. Відповідну заяву глава уряду зробив на “Українському сніданку” в Давосі, зазначають Патріоти України.
“Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю. Це екосистемне рішення, яке повинне показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів”, – сказав прем’єр.
Глава Кабміну додав, що ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення та документи, проте політичне рішення з цього питання вже прийнято.
У свою чергу представники німецької компанії Deutsche Bahn спростували заяву Гончарука, зазначивши, що українській компанії будуть надані тільки консультації.
“Інженерно-консалтингова компанія DB Engineering & Consulting, яка входить в Deutsche Bahn і займається проектами в галузі інфраструктури, мобільності і транспорту, буде підтримувати і консультувати “Українську залізницю” за підприємницьких і технічних питань”, – сказав представник прес-служби німецької компанії Керстін Екштайн в інтерв’ю ТАСС.
Екштайн додав, що в лютому поточного року буде підписано меморандум про співпрацю, при цьому підкресливши, що мова йде виключно про консалтинг.
Як повідомлялося раніше, в рамках форуму в Давосі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що він не має наміру йти у відставку.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...