Премії, відпустки та зарплати: Журналісти зʼясували, як Росія вербує кубинців на війну проти України

Росія займалась вербуванням кубинців, заманюючи їх зарплатою та іншим привілеями на війну проти України. Про це інформує Reuters, передають Патріоти України.

За даними видання кубинцям обіцяли заробітну плату приблизно 200 000 рублів, що дорівнює приблизно двом тисячам доларів. Така сума є дуже великою для кубинців, які всередині країни мають середню зарплату на рівні 17 доларів.

Новобранці добровільно поїхали до Росії, щоб працювати на військових. Росія займалась вербуванням через соціальні мережі. Таким чином на війну проти України заманили більше сотні жителів Куби.

Один з завербованих заявив, що росіяни навчають кубинців у місті Тула. Один з вербувальників на правах анонімності розповів журналістам, що кубинцям пропонувалось підписати контракт на один рік. Він передбачає премію за підписання в розмірі 195 000 рублів, а потім місячну зарплату у 200 000 рублів плюс 15 днів відпустки після перших шести місяців роботи. Крім цього, деякі кубинці почали перевозити свої сімʼї до Росії на постійне місце проживання.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...