Пресу не запросили, все без протоколу: Лукашенко і Путін проведуть "таємну" зустріч у Москві

Олександр Лукашенко, який обіймав пост президента Білорусі п'ять термінів поспіль, зібрався в Росію на "таємні" переговори з Володимиром Путіним. Вони мають відбутися в понеділок, 14 вересня, без присутності журналістів. Про це з посиланням на прес-секретаря глави РФ Дмитра Пєскова повідомляє TUT.by, передають Патріоти України.

"Це буде робочий візит, у нього буде спілкування з Путіним. Підписання документів, пресконференція або заяви для преси за підсумками переговорів не плануються", – цитує його видання.

Зазначається, що раніше на зустрічі в Мінську з прем'єр-міністром Росії Михайлом Мішустіним Лукашенко зізнався, нібито під час зустрічі з російським президентом має намір розставити крапки над "i" щодо чутливих питань відносин між країнами.

Тоді як Пєсков додав, що лідери обговорять комплекс торговельно-економічних питань, серед яких – "борги Білорусі, ціни на енергоресурси, інтеграція двох країн". Видання підкреслює, що після зустрічі двох лідерів, можливо, їхні пресслужби проінформують пресу про основні підсумки переговорів.

Нагадаємо, що легітимність чергового переобрання Лукашенка на шостий термін ставиться під сумнів не тільки громадськістю, але й спостерігачами на виборах.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...