
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що одна зі сторін нібито дотримується “розумінь”, тоді як інша їх не виконує, передають Патріоти України.
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров також припустив, що саміт і подальші дії Заходу могли бути спрямовані на виграш часу для переозброєння України. Водночас він не навів конкретних доказів таких тверджень.
Заступник Лаврова Сергій Рябков звинуватив США у відході від “базових розумінь” і продовжив критику американської політики, при цьому заявивши про збереження каналів діалогу.
Водночас зазначається, що офіційний Вашингтон не підтверджував існування жодних подібних домовленостей. Аналітики, на яких посилається Reuters, вважають такі заяви ознакою розчарування Москви на тлі посилення санкційного тиску та ударів по російській інфраструктурі.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...