​"Превзошли своих заокеанских хозяев". МЗС Росії розповсюдило істеричну заяву через висилку з Чехії 18 російських агентів під дипломатичним прикриттям

Міністерство закордонних справ Росії назвало рішення Чехії вислати 18 співробітників російського посольства безпрецедентним.... За словами відомства московського Ріббентропа, це зроблено під голослівними і надуманими приводами, зазначають Патріоти України.

Не можемо відмовити собі в задоволенні повністю процитувати заяву, складену у кращих традиціях пропаганди тоталітарних режимів 1930-40-х років.

"Этот враждебный шаг стал продолжением серии антироссийских акций, предпринятых Чехией за последние годы. Нельзя не видеть также американский след. В стремлении угодить США на фоне недавних американских санкций в отношении России чешские власти по этой части даже превзошли своих заокеанских хозяев", - говорится в сообщении.

В связи с этим МИД РФ выразил решительный протест чешским властям и пообещал принять ответны меры, которые "заставят авторов этой провокации осознать всю полноту ответственности за разрушение основ нормального развития отношений между нашими странами".

Крім того, як передає ТАСС, офіційний представник МЗС Марія Захарова також анонсувала заходиу відповідь на вислання російських дипломатів з Чехії. За її словами, Росія найближчим часом оголосить про конкретні кроки.

Фраза про Україну як "антипод Росії" не є приводом для продовження бойових дій, - український дипломат

понеділок, 17 травень 2021, 23:15

Заяву Путіна про Україну як про "антипод Росії" – це стара риторика, що використовувалася багато років. Для Росії Україна – це історична помилка, яку треба виправити за будь-яку ціну. Своїми думками поділився дипломат Володимир Огризко, передають Патрі...

ОПЗЖ перебуває в опозиції не до влади, а до самого існування української держави, - секретар РНБО Данілов

понеділок, 17 травень 2021, 22:58

"Опозиційна платформа - За життя" шантажує Україну і світ загрозою розв'язання в Європі масштабної війни шляхом активізації воєнних дій на сході України. Про це пише у фейсбуці секретар РНБО Олексій Данілов. Таким чином він прокоментував останню заяву ...