Президент Болгарії виступив проти надання Україні військової допомоги

Президент Болгарії Румен Радєв заявив, що його країну втягують у конфлікт та виступив проти надання Україні військової допомоги. Президент Болгарії Румен Радєв виступив проти надання Україні військово-технічної допомоги. Про це повідомляє БГНЕС, передають Патріоти України.

Політик розкритикував депутатів Народних зборів, які підтримують надання Україні допомоги. За його словами, таким чином парламентарі насаджують мілітаристські настрої.

"Люди, які вирішують надати Україні військову допомогу, повинні думати в першу чергу про безпеку болгарських громадян", - заявив він.

Нагадаємо, що парламент Болгарії проголосував за надання гуманітарної, фінансової та військово-технічної допомоги Україні. Це рішення також включає ремонт української військової техніки на оборонних підприємствах Болгарії.

Хто і чому прослуховує журналіста Віталія Портникова - Микола Княжицький

субота, 13 серпень 2022, 18:50

"Ми познайомилися з Віталієм Портниковим у Львові у 1988 році. Він тоді працював для "Молоді України", яка була найбільшою україномовною газетою, а я - для Львівського радіо. З тих пір ми товаришуємо. У нас часто схожі етичні і ціннісні оцінки подій. П...

Ще до рішення про заборону: У Данії й Фінляндії знайшли спосіб, як обмежити видачу туристичних віз росіянам

субота, 13 серпень 2022, 18:43

Фінляндія та Данія хочуть скоротити кількість віз, які видаються для громадян РФ, через розв'язану Кремлем війну проти України. За словами фінляндського міністра закордонних справ Пеккі Хаавісто, країна вже знайшла юридичний спосіб зробити це, інформую...