Президент Болгарії виступив проти надання Україні військової допомоги

Президент Болгарії Румен Радєв заявив, що його країну втягують у конфлікт та виступив проти надання Україні військової допомоги. Президент Болгарії Румен Радєв виступив проти надання Україні військово-технічної допомоги. Про це повідомляє БГНЕС, передають Патріоти України.

Політик розкритикував депутатів Народних зборів, які підтримують надання Україні допомоги. За його словами, таким чином парламентарі насаджують мілітаристські настрої.

"Люди, які вирішують надати Україні військову допомогу, повинні думати в першу чергу про безпеку болгарських громадян", - заявив він.

Нагадаємо, що парламент Болгарії проголосував за надання гуманітарної, фінансової та військово-технічної допомоги Україні. Це рішення також включає ремонт української військової техніки на оборонних підприємствах Болгарії.

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...