Президент Чехії залишив на українській техніці послання до росіян (фото)

Президент Чехії Петр Павел на Дніпропетровщині поспілкувався з українськими військовими. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Telegram, передають Патріоти України.

Він зазначив, що на даний час захисники України роблять титанічну роботу, щоб забезпечити спокійне життя на українській території. І ця робота проводиться як на передовій, так і в тилу, відточуюючи майстерність ведення бою.

"Повірте, вони викладаються на всі 100%. Особисто переконалися у цьому з президентом Чехії. Натхненний відвагою наших хлопців Петр Павел залишив на бойовій техніці промовисті написи. Ми ж на згадку про Дніпропетровщину та її відважних людей передали унікальний шолом", - написав Лисак.

Голова ОВА подякував Павелу за цей візит та підтримку. Петр Павел уточнив у Twitter, що саме адресував ЗСУ, а також окупантам. "Мені знайоме це почуття. Ваша частина йде на фронт, ви хочете йти з ними, ви хочете надавати приклад. Як командир я завжди підтримував своїх солдатів. Сьогодні це не моя роль. Я прийшов, щоб дати їм сміливість. Ми з вами. Ви помститеся за полеглих, ви повернете собі волю. Росія, йди додому!".

Готували прорив: СБУ знешкодила агентів Росії, які готували захоплення стратегічних об'єктів Харківщини

четвер, 23 травень 2024, 11:30

Співробітники СБУ, які днями на Харківщині затриамали ворожого інформатора, який готував захоплення Вовчанська, викрили ще одного агента фсб — чоловік формував «групи підтримки» для прориву російських ДРГ до Харкова. Як зазначають в Службі безпеки Укра...

Новий злочин агресора: У Поволжі РФ будують фільтраційні табори для українців

четвер, 23 травень 2024, 10:57

За даними спротиву, росіяни розгорнули у Поволжі масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих так званих піонерських таборів. Деталі: У спротиві зазначають, що такі фільтраційні табори – це розгортання швидкомонтажних модульних буди...