Президент Молдови відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь: Майя Санду втратила мову, коли побачила наслідки приходу "русского мира"

Майя Санду перебуває з візитом на Київщині

Президент Молдови Майя Санду відвідала Бородянку, Бучу, Ірпінь, щоби побачити наслідки російської окупації українських територій, ґповідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, передають Патріоти України.

"У Київську область приїхала президент Молдови Майя Санду. Вона відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь, щоб на власні очі переконатися у наслідках російської окупації українських територій", - написав він у Telegram-каналі.

У свою чергу, Санду в Twitter пізніше написала, що "втратила дар мови через рівень насильства і руйнувань", які побачила.

"Я сьогодні в Україні. Відвідали міста Бородянку, Бучу та Ірпінь. Втратили дар мови через рівень насильства та руйнувань, які ми побачили. Це неймовірна трагедія, і ми від щирого серця бажаємо сміливим самовідданим українським людям миру, свободи і процвітання та життя за їхнім власним вибором", - написала Санду в Twitter.

Нагадаємо, президент Республіки Молдова Майя Санду сьогодні, 27 червня, прибула із робочим візитом до Києва.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...