
Президент Молдови Майя Санду відвідала Бородянку, Бучу, Ірпінь, щоби побачити наслідки російської окупації українських територій, ґповідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, передають Патріоти України.
"У Київську область приїхала президент Молдови Майя Санду. Вона відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь, щоб на власні очі переконатися у наслідках російської окупації українських територій", - написав він у Telegram-каналі.
У свою чергу, Санду в Twitter пізніше написала, що "втратила дар мови через рівень насильства і руйнувань", які побачила.
"Я сьогодні в Україні. Відвідали міста Бородянку, Бучу та Ірпінь. Втратили дар мови через рівень насильства та руйнувань, які ми побачили. Це неймовірна трагедія, і ми від щирого серця бажаємо сміливим самовідданим українським людям миру, свободи і процвітання та життя за їхнім власним вибором", - написала Санду в Twitter.
Нагадаємо, президент Республіки Молдова Майя Санду сьогодні, 27 червня, прибула із робочим візитом до Києва.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...