
Президент Молдови Майя Санду відвідала Бородянку, Бучу, Ірпінь, щоби побачити наслідки російської окупації українських територій, ґповідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, передають Патріоти України.
"У Київську область приїхала президент Молдови Майя Санду. Вона відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь, щоб на власні очі переконатися у наслідках російської окупації українських територій", - написав він у Telegram-каналі.
У свою чергу, Санду в Twitter пізніше написала, що "втратила дар мови через рівень насильства і руйнувань", які побачила.
"Я сьогодні в Україні. Відвідали міста Бородянку, Бучу та Ірпінь. Втратили дар мови через рівень насильства та руйнувань, які ми побачили. Це неймовірна трагедія, і ми від щирого серця бажаємо сміливим самовідданим українським людям миру, свободи і процвітання та життя за їхнім власним вибором", - написала Санду в Twitter.
Нагадаємо, президент Республіки Молдова Майя Санду сьогодні, 27 червня, прибула із робочим візитом до Києва.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...