
Президент Молдови Майя Санду відвідала Бородянку, Бучу, Ірпінь, щоби побачити наслідки російської окупації українських територій, ґповідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, передають Патріоти України.
"У Київську область приїхала президент Молдови Майя Санду. Вона відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь, щоб на власні очі переконатися у наслідках російської окупації українських територій", - написав він у Telegram-каналі.
У свою чергу, Санду в Twitter пізніше написала, що "втратила дар мови через рівень насильства і руйнувань", які побачила.
"Я сьогодні в Україні. Відвідали міста Бородянку, Бучу та Ірпінь. Втратили дар мови через рівень насильства та руйнувань, які ми побачили. Це неймовірна трагедія, і ми від щирого серця бажаємо сміливим самовідданим українським людям миру, свободи і процвітання та життя за їхнім власним вибором", - написала Санду в Twitter.
Нагадаємо, президент Республіки Молдова Майя Санду сьогодні, 27 червня, прибула із робочим візитом до Києва.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...