"Президент не має виразного історичного світогляду": Журналіст озвучив два ймовірних прогнози для України

У зв'язку з тим, що Україна живе в новій реальності порівняно недавно, то загроза реваншу існує.

Україна зараз проходить випробування президентом Зеленським, який днями відзначив рік свого перебування при владі. Дуже багато з того, до чого країна звикла за останні роки, перевіряється на міцність і випробування часом. Про це пише журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України.

«Нам випало жити всередині масштабного соціального експерименту... У нас є новий етичний контур, народжений за підсумком вторгнення. Президент без виразного історичного світогляду. І суспільство, що складається з проукраїнського табору, проросійської опозиції і інертної більшості», - зазначає Казарін.
За одним із сценаріїв, якщо переможе політика нацпам'яті, то «президентське оточення почне говорити її мовою, використовувати її символічний ряд і посилатися на її пантеон героїв». Коли політики сприймуть новий етичний контур як джерело легітимності, вони зможуть виступати від імені всієї нації.
За другим сценарієм, можливе повернення в радянське минуле, коли будуть величатися «радянські звершення і братські узи». У зв'язку з тим, що Україна живе в новій реальності порівняно недавно, то загроза реваншу існує, зважаючи на те, що президента Зеленського складно назвати носієм ідеології.
Джерело: Крим.Реалії

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...