"Президент підміняє обладміністрації якимись штабами олігархів": Бутусов про нараду в ОП

Навіщо призначати керівниками антикризових штабів далеких від влади бізнесменів? І навіщо тоді утримувати апарат облдержадміністрацій?

Юрій Бутусов. Фото: скріншот з відео.

Зібрання олігархів в Офісі президента свідчить про провал регіональної політики Володимира Зеленського. Про це у коментарі ЗМІ сказав журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

"Президент за 9 місяців не побудував вертикаль влади. Тому підміняє свої обласні адміністрації якимись штабами олігархів, бізнесменів. Це відсутність управління, керованості. Це може призвести до конфліктів, як бачимо із Харковом. До боротьби за владу. І до подальшої втрати будь-якого управління у регіонах. Це провал регіональної політики Зеленського.

У нього є вертикаль управління. Платники податків витрачають мільярди гривень на зарплати всім, кого він призначив. Якщо вони йому не потрібні під час надзвичайної ситуації, для якої створена президентська вертикаль, то треба проводити кадрові зміни.

Ця ситуація абсолютно не зрозуміла, у чому сенс? Президенту потрібні пожертви від багатих людей, має право збирати, кого хоче. Але він має в областях своїх керівників. Навіщо йому призначати керівниками антикризових штабів далеких від влади бізнесменів? Навіщо тоді утримувати апарат облдержадміністрацій? Може, їх варто скоротити, зекономити мільярди гривень і направити їх на ліквідацію наслідків епідемії?" - зазначив експерт.

Джерело: Gazeta.ua

"Брат Ермака не только продавал должности, но и уничтожал бизнес под заказ", - Bihus.Info (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:58

"Денис Ермак, брат главы Офиса президента Андрея Ермака, организовал кампанию по уничтожению бизнеса крупнейшего частного порта в Украине "ТИС" и его международных партнеров", - пише Bihus.Info, передають Патріоти України, і продовжує: . "Делать это с...

"Молодые кадры Зеленского позорят нашу страну", - Кудренко про скандал з Супрун і Маском

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:28

"О чем там речь. А речь о том, что относительно молодые кадры, которые пришли на первые места вместе с Зеленским, мягко говоря, очень позорят нашу страну. И может дело в возрасте, может в некомпетентности, может в бестактности и отсутствии личной культ...