
Віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук підтвердила, що очікує призначення в Офіс президента (ОП). Про це вона написала у Telegram, передають Патріоти України.
"Президент сказав, що я йому потрібна в ОП. Тому переходжу на посаду заступника голови ОП. Служу Українському народові!", - зазначила Верещук.
3 вересня Верещук повідомила про те, що написала заяву про відставку. Вона зазначила, що має бути перезавантаження.
Сьогодні назасіданні Верховна Рада не підтримала відставку Верещук з посади міністра реінтеграції.
Народний депутат Павло Фролов (фракція "Слуга народу") написав у Telegram, що більшість членів ТСК захисту прав ВПО не голосували за цю відставку через те, що у звʼязку зі звільненням планувалось ліквідувати Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передавши ці функції новоствореному міністерству регіонального розвитку.
Увечері голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, кого планують призначити в рамках великого кадрового оновлення. Зокрема він інформував, що "в Офіс Президента переходить Ірина Верещук, яка буде працювати профільною заступницею керівника ОП".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...