Позиція УЄФА щодо заборони на участь російських команд у міжнародних змаганнях з футболу не змінилася. У цьому 12 лютого запевнив президент УЄФА Александер Чеферін, його цитує Agence France-Presse, передають Патріоти України.
Країну-агресора РФ виключили з усіх клубних і міжнародних змагань під егідою УЄФА 2022 року після повномасштабного російського вторгнення в Україну.
Однак в опублікованому 2 лютого інтерв'ю президент ФІФА Джанні Інфантіно висловив думку, що "ця заборона нічого не дала" й "породила ще більше розчарування й ненависті". На запитання, чи варто ФІФА зняти бан на участь російських команд, він відповів: "О, безумовно. Ми повинні. Принаймні на молодіжному рівні".
У відповідь в УАФ закликали ФІФА та її президента Інфантіно не змінювати позиції футбольних органів щодо усунення росіян від футбольних змагань, доки триває війна РФ проти України.
Як зазначило AFP, Чеферін у Брюсселі зустрівся з Інфантіно – обнявся з ним і сфотографувався на сцені на полях Конгресу УЄФА.
У коментарі журналістам Чеферін сказав, що "позиція УЄФА зрозуміла" й "вона не змінилася", але в союзі "стежать за ситуацією щодня". "Світ так швидко змінюється, що стежити досить складно. Подивимося, що буде надалі", – додав президент УЄФА.
Отже, Чеферін залишив двері відчиненими для ймовірної зміни підходу з боку УЄФА до РФ, підкреслило AFP.
Уламки також, ймовірно, пошкодили основний оглядовий радар корабля Фрегат-М2М, який відповідає за дальнє виявлення повітряних і надводних цілей. Внаслідок атаки українських безпілотників на Новоросійську бухту було уражено середню надбудову російського...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 05.03.26 орієнтовно склали: