Президент Зеленський проголосив запровадження Дня пам’яті захисників України

Відтепер щорічно 29 серпня Україна згадуватиме своїх захисників, котрі загинули через російську агресію на Донбасі

У своїй завершальній промові під час урочистостей на Майдані Незалежності президент України звернувся до присутніх сімей загиблих українських героїв, і оголосив, що відтепер 29 серпня щорічно відзначатимуть День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність країни, зазначають Патріоти України.

"Тут присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань. З метою гідного вшанування їхньої пам'яті мною підписано указ про встановлення Дня пам'яті захисників Україні, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України".

До такого кроку нового президента закликали ветеранські, волонтерські та інші громадські організації І саме 29 серпня, коли захисники України зазнали першого сильного удару від російських регулярних військ, котрі без проголошення війни перейшли кордон і вдарили по українцям під Іловайськом.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...