Президент Зеленський запровадив санкції проти власників телеканалів ОПЗЖ, поховавши їх медійну діяльність

Експерти тепер гадають, коли аналогічні заходи застосують проти "порошенківських" та "ахметівських" медіаресурсів

Президент Володимир Зеленський ввів санкції проти власників каналів “Перший незалежний” і UkrLive. Відповідний указ опублікований на сайті президента України, зазначають Патріоти України.

Санкції ввели проти трьох юридичних осіб, які контролюють медіаресурси «Перший незалежний» і UkrLive – ТОВ “Медіахолдинг Новини”, ТОВ “Тайм Медіа” і ТОВ “Телепростір”. Термін обмежувальних заходів встановили на 5 років.

Посадовим особам, проти яких введені санкції, заборонено видавати цим компаніям будь-які ліцензії та дозволи на користування радіочастотними ресурсами України. Також власники телеканалів не можуть здійснювати будь-які фінансові операції на території нашої країни і з рахунків українських банків.

Колись про це знімуть пригодницький фільм: В СБУ розповіли, як їм вдалось проникнути у лави ССО РФ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:00

Речник СБУ Артем Дехтяренко на брифінгу щодо результатів розслідування диверсії на складах боєприпасів у Сватовому 2015 року заявив, що весь ланцюг причетних вдалося встановити завдяки агентурному проникненню у лави російських спецпризначенців. . Пряма...

Експрацівникам кримського СБУ повідомлено про підозру у держзраді та катуваннях громадянина України

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:50

Трьом колишнім працівникам Управління СБУ в АР Крим повідомлено про підозру у державній зраді, а також у катуванні й ув'язненні кримчанина. Про це повідомила прокуратура АРК та м. Севастополя. Повідомляється, що дії рідозрюваних кваліфіковано як поруше...