Президент Зеленський запровадив санкції проти власників телеканалів ОПЗЖ, поховавши їх медійну діяльність

Експерти тепер гадають, коли аналогічні заходи застосують проти "порошенківських" та "ахметівських" медіаресурсів

Президент Володимир Зеленський ввів санкції проти власників каналів “Перший незалежний” і UkrLive. Відповідний указ опублікований на сайті президента України, зазначають Патріоти України.

Санкції ввели проти трьох юридичних осіб, які контролюють медіаресурси «Перший незалежний» і UkrLive – ТОВ “Медіахолдинг Новини”, ТОВ “Тайм Медіа” і ТОВ “Телепростір”. Термін обмежувальних заходів встановили на 5 років.

Посадовим особам, проти яких введені санкції, заборонено видавати цим компаніям будь-які ліцензії та дозволи на користування радіочастотними ресурсами України. Також власники телеканалів не можуть здійснювати будь-які фінансові операції на території нашої країни і з рахунків українських банків.

Вороги нікуди не поділися: У Генштабі назвали міста, де зараз найгарячіше

середа, 29 березень 2023, 19:28

В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар'їнка Донецької області. Підрозділи Сил оборони відбили 48 атак противника на зазначених напрямках. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведен...

Моравецький запустив "виробничий маятник" для артилерії ЗСУ - Польське радіо

середа, 29 березень 2023, 19:15

Уряд Польщі вирішив прискорити виробництво артилерійських боєприпасів для посилення власного сектору оборони, а також для відправки військової допомоги Україні. Відповідне рішення Варшава прийняла на рівні Національної програми в четвер, 29 березня. Пр...