
На сході України у зоні бойових дій загинули троє українських бійців, ще троє отримали поранення. Про це інформує прес-центр штабу операції Об’єднаних сил, передають Патріоти України.
Бойовики за минулу добу 16 разів обстрілювали українські позиції з озброєння бойових машин піхоти, протитанкових ракетних комплексів, гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецького та снайперської зброї.
Режим припинення вогню був порушений окупантами в районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід”, поблизу Авдіївки, в районі Опитного, Новоселівки Другої, Талаківки, Чермалика, Павлопіля, Пісків і Водяного.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” по українських позиціях бойовики відкривали вогонь п’ять разів: біля Кримського, Новолуганского, Золотого, Станиці Луганської.
За даними розвідки, один бойовик був ліквідований, ще один отримав поранення. Президент України Володимир Зеленський у зв’язку із загостренням в ООС звернувся до керівництва РФ і підконтрольних їй окупантів.
«Я співчуваю родинам загиблих і бажаю якнайшвидшого одужання постраждалим. Хочу звернутися до керівництва РФ і командування її окупаційних сил на Донбасі. Загострення конфлікту – не найкращий фон для відновлення переговорів у Мінську. Нам не потрібно зайвий раз нагадувати про можливість ескалації вашої агресії. Сьогодні ми обговоримо з європейськими колегами її відкриту демонстрацію, а українська делегація в Мінську нагадає про неприпустимість спроб діалогу з нами з позиції сили», – написав він у Facebook.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...