"Президенту РФ довелося дещо зрозуміти": Піонтковський вказав на позитивний для України момент від визнання Путіним "ЛДНР" (відео)

Андрій Піонтковський вважає, що ОРДЛО не потрібні були Путіну ні тоді, ні зараз. Вони його цікавили виключно як інструмент підпорядкування усієї України через Мінські домовленості. Своїми думками публіцист поділився у відео, яке з'явилося на Youtube-каналі "Радіо Свобода Україна", передають Патріоти України.

Президент РФ "зрозумів, що Україна не капітулює і не піддасться. Сьогодні він це усвідомив остаточно". Глава Кремля боровся за цей інструмент тиску до останнього. Проте в Україні організувалося суспільство, яке бореться з російською агресією, що остаточно провалило його план. Усі 8 років Путін намагався "приєднати" Україну до ОРДЛО, переконаний політтехнолог. "Від України він ніколи не відстане. Натомість тепер буде ясна картина: Москва окупувала Крим та Донбас, а не ось ця ситуація з фальшивими Мінськими угодами", - заявив Піонтковський.

В Росії спробували поглузувати з мера Дніпра і запропонували дрова в обмін на пам’ятники, але щось пішло не так (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:52

Голова адміністрації російського міста Кремьонки Калузької області Сергій Гусєв надіслав на ім'я мера Дніпра Бориса Філатова "відкритий лист". У ньому росіяни у знущальній формі запропонували обміняти знесені в місті пам'ятники російським діячам на "др...

У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

субота, 4 лютий 2023, 23:29

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС,...