"Президенту Зеленському нічого не загрожує": Архімандрит Авраамій спростував дієвість прокльонів колишнього намісника Лаври (відео)

Виконувач обов’язків намісника Лаври у складі Православної церкви України архімандрит Авраамій звернувся до українців та спростував дієвість «прокльонів» свого попередника митрополита Павла. Відповідне відео зявилося на YouTube-каналі Православної Церкви України, передають Патріоти України.

«Як виконувач обов’язків намісника Лаври я глибоко обурений тими заявами і діями, які робить наш колишній керівник. Хіба він не знає, що несправедливі прокляття падають на голову того, хто проклинає? Всі сльози братії, про які він каже – його провина. І всі прокльони, які він посилає і президенту, і всім незгідним з ним – повертаються насправді до нього, бо за словом Писання вони, як вугілля палаюче, збираються на його голову», – сказав Авраамій.

Архімандрит також від імені Лаври засвідчив, що прокльони колишнього намісника – безпідставні та несправедливі. «Запевняю нашого президента, що братія Лаври молиться і продовжить молитися за главу нашої держави, як це нам наказує робити і Слово Боже. Ми благословляємо Вас, Володимире Олександровичу, у вашій боротьбі з агресором, з фальшивим «русскім міром», який приніс нашому народу війну і смерть. Ми молимося за Вашу родину, за всіх, хто разом з Вами працює для перемоги над ворогом миру», – ідеться у зверненні нинішнього намісника Лаври.

Крім того, Авраамій звернувся до братії Лаври. «Дорогі отці, брати і сестри! В ці дні багато справ організаційних та інших потребують моєї уваги, тому я ще не маю можливості для ширшого спілкування і змушений звернутися до всіх через цей запис. Але скоро, з допомогою Божою, ми зможемо разом молитися в нашій обителі, звершувати разом богослужіння, розпочати оновлення чернечого життя за зразками Преподобних Отців. Ми просимо українську державу надати для цього відповідні приміщення і переконаний, що держава дослухається до нашого прохання.Закликаю на всіх, хто бажає нашій Лаврі добра, Боже благословення! І прошу ваших святих молитов!», – сказав архімандрит.

Планують витратити мільярди: В РФ будують масштабні холодильні комплекси для тіл знищених окупантів

середа, 31 травень 2023, 13:53

У Курську та Ростові-на-Дону росіяни будують масштабні комплекси для сортування, аналізу й зберігання тіл ліквідованого на війні проти України особового складу, інформують Патріоти України. Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони...

"Може розглядатися як законна військова мета": Медведєв почав погрожувати Великій Британії та назвав її "одвічним ворогом" Росії

середа, 31 травень 2023, 13:00

У середу, 31 травня, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв почав погрожувати Великій Британії через її допомогу Україні, передають Патріоти України. Російський політик згадав слова міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, яки...