
Росія і Білорусь активно працюють над механізмами двосторонньої поглибленої інтеграції, в рамках якої сторони мають намір поділитися суверенітетом. Про це заявив посол РБ в РФ Володимир Семашко, повідомляють Патріоти України з посиланням на TUT.by.
«Президенти домовилися, що цілі заявлені грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу та електроенергії, створити єдиний парламент та уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають наверх певні керуючі функції з обов’язковим виконанням», – сказав він.
На думку екс-депутата білоруського парламенту, журналіста Сергія Наумчика, мова йде про здачу незалежності.
«Це дуже погано. Єдиний уряд і єдиний парламент – це вже конфедерація, здача незалежності, багато в чому повернення в ситуацію до 25 серпня 1991 року», – написав він на своїй сторінці в Facebook.
Раніше глава Мінекономрозвитку країни-агресора Максим Орєшкін заявив, що всі принципові розбіжності щодо співпраці між Росією і Білоруссю в рамках Союзної держави, зняті.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...