"Прячьтесь в убежища!": Горлівчане повідомляють про обстріл західних районів міста

З 19-45 горлівчане повідомляють про важкі розриви на заході непідконтрольної Україні Горлівки, передають Патріоти України.

«Если слышите, что падает рядом, уйти в безопасные места. Не забывайте, что документы и ценные вещи должны быть под рукой. Мобильные устройства должны быть заряжены до 100%, всегда дома иметь запасы питьевой воды», - попереджають вони один одного в соцмережах.

Станом на 20-00, інтенсивність і потужність розривів наростають.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...