Прямо на Хрещатику: Охоронці репера Басти накинулися на киянина за питання "чий Крим?" (відео)

Російський співак Баста, який виступав у Криму, приїхав до Києва. Йому намагалися нагадати, що в Україні йде війна, а Крим – окупований Росією. Втім, охорона співака швидко зреагувала і намагалася "нейтралізувати" конфлікт, повідомляють Патріоти України.

Відповідне відео із нападом надіслали активісту Сергієві Стерненку. Автор побажав залишитися анонімом, але в разі потреби свідчитиме проти співака у суді.

Охоронці Басти кинулися на чоловіка

Репер приїхав до Києва і сходив у ресторан "Мокко" на Хрещатику. Про це на своїх сторінках у соцмережах розповів активіст Сергій Стерненко. Невдовзі після публікацій до ресторану підійшли громадяни, які хотіли нагадати Басті про його відвідини окупованого Криму. Втім, зробити це не вдалося.

Один з чоловіків перестрів Басту на виході із ресторану. Доки із ним фотографувалася шанувальниця, він почав голосно питати співака "Чий Крим?" "Аякже окупований Крим, у який ти їздив?".

Тоді відео переривається, але як розповів чоловік, на нього напала охорона і почала відтискати його у сторону. "На цих словах до дверей підбігла охорона як закладу, так і ще 4 – 6 спортивних молодиків. Охорона почала зачиняти двері, а молодики випхали мене з закладу, почалася атака на мене", – розповідає киянин.

Баста у цей час, як розповідає чоловік, робив "нейтральний" вигляд. Дії охоронців вдалося зняти на відео іншому чоловіку, який також приїхав у "Мокко" з метою нагадати співаку про Крим. Коли охоронці побачили, що чоловік веде зйомку і фіксує напад, увагу перемикнули і на нього. Відтак до нього підійшли і, з його слів, вимагали видалити відео. Стерненко на своєму ютуб-каналі опублікував фрагменти знятого інциденту з власними коментарями.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...