
Вибухи у районі Севастополя та міста Саки 30 жовтня сильно налякали мешканців тимчасово окупованого Кримського півострова. А в соціальних мережах росіяни дивуються, чому "влада" Криму прозвітувала про меншу кількість збитих цілей, ніж було зафіксовано на відео, передають Патріоти України.
Атаку на військові об'єкти загарбників у Криму було здійснено в першу половину дня 30 жовтня. За деякими даними, у Саках після "бавовни" спостерігалися проблеми з електрикою. У Севастополі перед вибухами пролунала повітряна тривога, але так звана влада стверджує, що сигнал був хибним, тому що телебачення "зламали".
"Ось ще, ось ще!.. Ні**іна собі!.. Вона просто наді мною пролетіла!.. Прямо над нами", – злякано коментувала події авторка ролика.
Стверджується, що уламки впали на територію школи №27 на Північній стороні, на вулиці Пасічній та в Інкермані.
Також у РФ кажуть, що постраждала одна особа. "Губернатор" Михайло Развожаєв заявив: мовляв, у Севастополі "незначно пошкоджено" кілька будівель уламками, а атака нібито здійснювалася Storm Shadow.
"Якої ще школи?" "А решта – влучання?" "Більше двох було ж!" "А якщо х**ли пустять не два шторми, а 22? Так, думки вголос", – обурюються у мережі фанати "СВО". "Що там із червоними лініями Шойгу після застосування "Штормів" по Криму?" – запитав інший користувач.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...