
У тимчасово окупованому Мелітополі кадировець під впливом наркотиків вистрілив в обличчя мирному мешканцю просто в лікарні. Вони були сусідами по палаті. Про це 9 листопада повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
За його словами, це звичні реалії окупації. "У міські стаціонари продовжують масово привозити на лікування окупантів. Цього разу лікарі змушені були надавати допомогу кадировцеві в стані наркотичного сп'яніння. Він ледь не вбив свого цивільного сусіда по палаті, вистріливши чоловікові в обличчя", – поділився Федоров.
Мер розповів, що потерпілому чоловікові вдалося врятувати життя лише завдяки професіоналізму лікарів.
Нагадаємо, у мережі з'явилися дані, що лікарні Мелітополя не справляються з потоком поранених окупантів. Через те, що медустанови переповнені, поранених росіян звозять на моторний завод у південній частині міста.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....