
У тимчасово окупованому Мелітополі кадировець під впливом наркотиків вистрілив в обличчя мирному мешканцю просто в лікарні. Вони були сусідами по палаті. Про це 9 листопада повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
За його словами, це звичні реалії окупації. "У міські стаціонари продовжують масово привозити на лікування окупантів. Цього разу лікарі змушені були надавати допомогу кадировцеві в стані наркотичного сп'яніння. Він ледь не вбив свого цивільного сусіда по палаті, вистріливши чоловікові в обличчя", – поділився Федоров.
Мер розповів, що потерпілому чоловікові вдалося врятувати життя лише завдяки професіоналізму лікарів.
Нагадаємо, у мережі з'явилися дані, що лікарні Мелітополя не справляються з потоком поранених окупантів. Через те, що медустанови переповнені, поранених росіян звозять на моторний завод у південній частині міста.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...