
Володимир Зеленський вважає, що жодного інтерв'ю російським пропагандистам не давав. Про це президент заявив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1", передають Патріоти України.
Прикметно, що при цьому Зеленський визнав, що спілкування із представницею російської пропагандистської машини таки мало місце. "Журналістка щось запитала в коридорі, я щось відповів, – пояснив президент. – Таке інтерв’ю".
Раніше пропагандистський телеканал "Россия 1" повідомив, що президент Зеленський дав перше "повноцінне інтерв'ю" російським "журналістам".
У повідомленнях росЗМІ йдеться про те, що зазначене інтерв'ю показуватимуть цієї неділі, 15 грудня, у програмі із промовистою назвою "Москва. Кремль. Путін".
Скандальна прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель зазначила, буцімто нічого не знає про президентову розмову із пропагандистами росТБ.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...