
Українські військовослужбовці продовжують мужньо тримати оборону в Бахмуті Донецької області. Незважаючи на величезні втрати, росіяни відправляють на забій сотні окупантів, передають Патріоти України.
Штурмові дії ворога бійцям ЗСУ доводиться відбивати на відстані в декілька десятків метрів. Про це свідчить відео вуличних боїв групи "Ніндзя" 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.
Десантники 80-ї ОДШБр знищують російських окупантів у Бахмуті під час запеклих вуличних боїв. Прямий контакт із ворогом відбувається на відстані 30-50 м.
Захисники країни демілітаризують особовий склад путінської армії за допомогою гранатометів та стрілецької зброї. Втрати росіян стрімко зростають, проте командування країни-терористки РФ продовжує кидати на штурм Бахмута сотні окупантів і перетворювати їх на гарматне м'ясо.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...