Пріорітетна ціль: Експерт пояснив, чому в Україні гине так багато генералів РФ

Російські воєначальники високого рангу фактично не довіряють молодшим офіцерам. Саме тому генерали досить часто беруть управління військами та підрозділами тактичного рівня на себе.Про це повідомив військовий експерт Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

"З одного боку, генералітет РФ має недовіру до молодших офіцерів, з іншого боку, ці молодші офіцери не мають ініціативи. Відповідно, російські воєначальники досить високого рангу, старші офіцери змушені брати управління військами та підрозділами тактичного рівня на себе. Безумовно, для українських снайперів, для підрозділів української артилерії такі посадовці є пріоритетною ціллю. Вони "працюють" по них та знищують. Тому що набагато простіше знищити одного воєначальника, який організовує військову операцію чи наступальні дії, ніж вибивати поодинці російських солдатів", - пояснив експерт.

Селезньов зазначив, що ліквідація старшого офіцера фактично обезголовлює підрозділи російської армії, збиває темп і напруженість наступу. "Ми вже чули, що наші артилеристи відпрацювали високоточними снарядами, випущеними з американських гаубиць класу М777, по пункту управління та по вузлах зв'язку, за допомогою яких роздаються розпорядження і накази, та по пунктах, де містяться боєприпаси. Це абсолютно ефективні точкові удари, які створюють роздрай у наступальних діях російської окупаційної армії", - зазначив експерт.

"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

понеділок, 30 січень 2023, 13:30

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ми почали с...

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...