Пріоритетним завданням є припинення російської логістики через Маріуполь і Мелітополь до Криму, - Ходжес

Колишній командувач американської армії у Європі Бен Ходжес у інтерв'ю виданню NV розповів, про напрямки ударів ЗСУ для звільнення України. За його словами, першочерговим пріоритетом є припинення руху російської логістики через Маріуполь і Мелітополь до Криму.

Ходжес зауважив, що дорога через Маріуполь і Мелітополь до Криму – це так званий сухопутний міст, який з'єднує півострів з материком.

Тому українські сили повинні мати можливість руйнувати їх, завдати удару по логістиці, транспорту, залізницях, штабах уздовж цього сухопутного мосту, чи то в Мелітополі, чи то в Маріуполі, чи то десь посередині між ними, – пояснив генерал.

За його словами, можливо, спецпідрозділи, партизани чи хтось ще порушить ці ланцюги настільки, що Крим стане ізольованим.

"Це те, що має бути пріоритетом", – наголосив Ходжес.

Блогерці з Одеси, яка підтримує окупантів, "світить" до 12 років тюрми

вівторок, 6 червень 2023, 19:52

До 12 років ув’язнення загрожує прокремлівській блогерці з Одеси Юлії Лозановій, більш відомій під псевдонімом Юлія Вітязєва, яка втекла до Москви та підтримує окупантів, інформують Патріоти України. Як повідомляє Служба безпеки України, ще у 2015 році...

"Одне з найблискучіших вторгнень у сучасній історії": В Україні судитимуть чилійця, який жив у Харкові і підтримував РФ (фото)

вівторок, 6 червень 2023, 19:29

До Дзержинського районного суду Харкова передали обвинувальний акт стосовно 55-річного громадянина Чилі, який декілька років жив у Харкові. Встановлено, що чоловік активно підтримував Росію на своїх каналах у Telegram і YouTube. Експертиза довела, що в...