Про міжнародні рейси можуть забути: Україна надала Інтерполу ордер на арешт 12 російських літаків, які літали до Криму

Прокуратура Криму та Севастополя наклала арешт на 12 літаків російського авіаперевізника, які використовувались для перевезення пасажирів з закритого Україною пункту пропуску "Сімферополь-авіа", зазначають Патріоти України.

"Встановлено, що однією з російських авіакомпаній, з 2019 року незаконно використовувались 12 пасажирських літаків марок Boeing та Airbus для здійснення переправлення осіб через державний кордон України в порушення норм міжнародного та українського законодавства", – йдеться у повідомленні відомства відомства.

Здійснення перельотів іноземними, переважно російськими, авіакомпаніями на окуповану територію Криму розглядається Україною як порушення норм міжнародного права, а також як порушення законодавства, що тягне за собою кримінальну відповідальність авіаперевізників, операторів та капітанів повітряних суден.

До цього у рамках зазначеного провадження за клопотанням прокуратури автономії було накладено арешти на 199 повітряних суден, які здійснювали регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

Також прокуратура автономії звернулася до Укрбюро Інтерполу для внесення 109 арештованих літаків-порушників до бази міжнародного розшуку.

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...

​"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?!​" - експерт

субота, 15 травень 2021, 22:40

"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?! Если по нему не были готовы выносить адекватных судебных реш...