Про несмішне: Президент Зеленський 1 квітня записав традиційне звернення до українців (відео)

Голова держави свою промову присвятив заходам, що вживаються задля протистояння пандемії, а також важкому стану в котрому перебуває держава, зазначають Патріоти України.

Зокрема Зеленський попередив, що прибуття з-за кордону в Україну без обсервації відтепер неможливе: "Ми працюємо над тим, щоб забезпечити місця для обов’язкової обсервації громадян, які повертаються з-закордону. Без неї повернення додому буде неможливим. А тим громадянам, які ламають двері аеропорту, я можу сказати лише одне: держава не дозволить вам бути егоїстами".

За словами Зеленського, якщо хтось не розуміє, що створює потенційний ризик для оточення, то саме держава буде захищати здоров’я мільйонів інших громадян. Не "умовляннями і рекомендаціями, а жорсткими діями".
Також Гарант повідомив про нові надходження медзасобів для протидії коронавірусу в України, що наживання на українцях під час карантину буде жорстко переслідуватись правоохоронцями.
"Ми не маємо права забувати, що окрім боротьби з невидимим ворогом, у нас війна на сході", – також наголосив Зеленський.

Хіти тижня. "На Зеленського і "Слуг" буквально за лічені тижні очікує прекрасна пора відчуттів, коли стібеш не ти, а тебе. І матюкають теж тебе", - політтехнолог

субота, 30 травень 2020, 21:30

Доволі неочікувано, але гострий і ядучий Філатов з критикою влади цілком може просто взяти і перетягнути на себе і функції, і рейтинги «95 кварталу». "Вчора мер Дніпра Філатов знов ніжно пройшовся по владі – «депутатському кочовому шапіто, що отримало ...

"Пора, брат, пора!"“Слуги народу” обговорять відставку Авакова

субота, 30 травень 2020, 21:17

Фракція “Слуга народу” на своєму засіданні в понеділок, 1 червня, обговорить можливість відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це розповів голова правоохоронного комітету Верховної Ради і член фракції Денис Монастирський, зазначають Па...