Про роботу прес-секретарки президента: Мендель зачитала уривок зі своєї книги (відео)

Колишній прес-секретар президента Юлія Мендель зачитала уривок із своєї книги про роботу у команді президента та розповіла деталі. Про це вона повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

"Писати цю книжку було вкрай складно. Я бралася до неї не раз, прописувала по кілька десятків тисяч слів — і закінчувала проекти", – розповіла Мендель.

За словами жінки, в неї виникла проблема з відтворенням фактів, оскільки це не документальний твір. "Ключовим питанням, яке постало переді мною, було те, що правда дуже багатолика і найчастіше витвережує. Тоді як більшість документальних матеріалів пишуть на підставі етичних норм, дипломатії та, будьмо відверті, бажання автора показати себе в позитивному ключі. Але не можна подавати правду, яка витвережує, залишаючись водночас позитивним героєм", – пояснила Мендель.

У короткому уривку вона розповіла як було важко пробиватися по життю крізь провінційні стереотипи і про "українську мрію".

Понад 6 тис. файлів компанії: Українська "IT-армія" отримала доступ до архівів "Газпрому"

неділя, 29 січень 2023, 22:00

Українська "IT-армія" отримала доступ до інформації російської групи компаній ТОВ "Газпром" щодо випробування та впровадження автоматизованих систем на одному з найбільших газових родовищ Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє...

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: Адвокат пояснив, чи це законно

неділя, 29 січень 2023, 21:30

У соціальних мережах обговорюють відео, на якому люди у військовій формі прикріпляють повістку прямо на вхідні двері квартири. Після цього вони фотографують її на телефон і йдуть. Сайт ТСН.ua з’ясовував наскільки правомірні такі дії співробітників цен...