Про скандал з захисними костюмами для медиків. "Ви дійсно вірите, що Степанов щось закупив?": Зеленський пояснив, як держава наразі завозить засоби боротьби з пандемією (відео)

Президент Володимир Зеленський наразі не має претензій до роботи міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це він сказав 6 червня, спілкуючись із журналістами, та пояснив звідки взялися засоби захисту, про котрі говорять, що вони придбані за завищеною ціною, зазначають Патріоти України.

«Ви дійсно вірите, що Степанов зараз щось закупив? Давайте так, я почну з того, як... Кожного ранку в нас є селектор, скажу вам чесно. Кожного ранку о 10 чи 11 президент, прем’єр-міністр, всі урядовці, всі правоохоронні органи, санітарний лікар, РНБО - це такий великий селектор. З початку пандемії ми це почали... І щодня довгий час ми сваримося зі Степановим, нормально, конструктивно, через те, що МОЗ бюрократично настільки складний і неповороткий, що не може нормально нічого швидко закуповувати. І так було багато років. Тому все купували ми. В офісі в нас був цей фонд і в офісі ми все купували», – сказав президент.

Наразі, за його словами, МОЗ має чіткий план закупівель. На зауваження журналістів, що Степанова звинувачують у закупівлях закордонних захисних костюмів для медиків удвічі дорожче, ніж українські аналоги, Зеленський заявив, що «Степанов не міг це робити».

«Зараз всі як на пожежі, всі борються. Я навіть не знаю його кадрової політики. Чесно скажу: ніхто з нас і Степанов ще не може добігти до структурних змін в МОЗ. Тому що він кожного дня щось там робить. Жодне міністерство через COVID – я вам скажу, ми так домовилися, що цей Кабмін витримає в тому складі, в якому він є, доти, доки ми не побачимо презентацію кожного міністерства. І так як всі займаються COVID і нічим іншим, в людей просто немає часу презентувати, хоча там все готове», – додав він.

26 травня агенція Reuters повідомила, що Національне антикорупційне бюро розслідує тендер на постачання 71 тисячі захисних костюмів для медиків. За даними медіа, державне підприємство «Медичні закупівлі України» провело тендер і надало контракт підприємству «Текстиль-контакт», яке вже постачало такі костюми в лікарні. Однак Кабінет міністрів скасував цю угоду, заявивши, що ці костюми не надають необхідного захисту і не мають належної сертифікації. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив агентству, що «замість костюмів біологічного захисту закуповувалися робочі комбінезони для малярів».

Хіти тижня. "Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

четвер, 16 липень 2020, 1:00

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото ...

В Лівії наближається битва, а «Вагнер» втікає. США звинуватили ПВК «Вагнер» у порушенні ембарго ООН. Вчорашня атака спільного патрулю в Ідлібі може бути російською провокацією

четвер, 16 липень 2020, 0:12

Дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Після вчорашньої заклику Палати представників в Тобурці до Єгипту втрутитися у лівійський конфлікт, часу який залишився до поновлення бойових дій стало ще менше. Вогню додав і прес-секретар хафтарівської ЛНА Ах...